Opinie wystawców i sponsorów

  • -

Opinie wystawców i sponsorów

Category : Opinie

Gratuluję inicjatywy i zaangażowania organizatorów . Forum to bardzo dobre miejsce na promocję nowych technologi i produktów dla budownictwa drewnianego nie tylko drewnianego. (…) Życzę powodzenia przy realizacji kolejnej edycji HFP.”
Sopexim, wystawca HBF Polska 17

“Bardzo dziękujemy za dobrą organizację i Wasze przyjazne powitanie w Polsce!”
hsbcad, sponsor FHB Polska 17

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w Holzbau Forum Polska. Nie spodziewaliśmy się tak wysokiej frekwencji i tak wielu owocnych rozmów handlowych na naszym stanowisku.”
STEICO, Partner Premium FHB Polska 17

Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji i prestiżowego charakteru spotkania. Zrobiliśmy ważny krok w promocji budownictwa drewnianego w Polsce
Hasslacher Norica Timber, Partner Premium FHB Polska 17

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor