W pełni drewniane konstrukcje nadziemne – pięć najważniejszych wątpliwości i wyjaśnień

  • -

W pełni drewniane konstrukcje nadziemne – pięć najważniejszych wątpliwości i wyjaśnień

Budownictwo drewniane istotnie może oferować ciekawe rozwiązania dla wszelkiego rodzaju przedsięwzięć budowlanych. Stanowi ono efekt rozwoju nowych wyrobów, nowych materiałów oraz nowych i odnowionych systemów konstrukcyjnych. Jako stosunkowo młoda technologia budowlana budownictwo drewniane musi szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie rodzące się wątpliwości.

Z punktu widzenia specjalisty-projektanta może pojawić się wiele pytań wynikających z silnych uprzedzeń, jednak nie powinno to stanowić problemu. Zasadniczo należy uznać za naturalne, że klienci, inwestorzy i przyszli właściciele budynków oczekują odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Jest to słuszne podejście, a wszelkie wątpliwości muszą zostać rozwiane.


Całość artykułu dostępna jest w publikacji HBP 18 do nabycia w cenie 60 zł netto.

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor