Zastosowanie złączy ciesielskich w budynkach o konstrukcji szkieletowej

  • -

Zastosowanie złączy ciesielskich w budynkach o konstrukcji szkieletowej

Pomimo jeszcze niewielkiego udziału technologii szkieletu drewnianego w polskim rynku budowlanym, zauważalny jest w ostatnich latach wzrost jej popularności. Z roku na rok ludzie związani z budownictwem szkieletowym informują o wzroście zainteresowania technologią szkieletową na polskim rynku.

Budynki szkieletowe w Polsce

Serwis oferteo.pl przedstawił wyniki analizy ponad 16 tysięcy zapytań ofertowych z 2015 roku przez osoby zamierzające zlecić budowę domu. Ciekawą informacją była ta dotycząca preferencji typu konstrukcji budowanego domu. Technologią szkieletową czy kanadyjską było zainteresowanych 11 proc. badanych. Jest to pierwsza statystyka pokazująca znaczące zainteresowanie domami wznoszonymi w tej technologii. W Polsce poza domami jednorodzinnymi zdarzają się również realizacje kilkukondygnacyjnych budynków mieszkalnych.


Całość artykułu dostępna jest w publikacji HBP 18 do nabycia w cenie 60 zł netto.

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor