Peter Moonen, WoodWorks, Kanada

  • -

Peter Moonen, WoodWorks, Kanada

Tags :

Category : Aktualności

Drewno jest używane jako środek strukturalny i architektoniczny, zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. W związku z tym projektanci i budowniczy muszą mieć świadomość czynników, które mogą mieć wpływ na użytkowane drewno i rozważyć rozwiązania projektowe, które pozwolą utrzymać zamierzony efekt estetyczny i strukturalny i uniknąć … reklamacji.

Podczas swojej prelekcji Peter Moonen, podobnie jak robi to podczas szkoleń dla architektów i konstruktorów w Kanadzie, przedstawi konkretne projekty budowlane i omówi metody projektowania pozwalające wykorzystać zalety konstrukcyjne i estetyczne drewna, a jednocześnie utrzymać jego trwałość. To nie będzie zwykły wykład To będą prawdziwe warsztaty, w których sam będziesz musiał odpowiadać na pytania, rozwiązywać konkretne problemy, wybierać rozwiązania. Peter Moonen pokaże Ci czy jesteś na dobrej drodze do projektowania trwałych budynków z drewna.

 

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor