APA Wojciechowski: biurowiec w Wieliczce

  • -

APA Wojciechowski: biurowiec w Wieliczce

Tags :

Category : Aktualności

Prezentowany przez pracownię APA Wojciechowski projekt nowej siedziby ITA Tools w Wieliczce, to jeden z pierwszych budynków biurowych w Polsce w konstrukcji drewnianej. Dla architektów z APA Wojciechowski to drugie takie doświadczenie po projekcie budynku biurowego w Gdańsku. Projekt będzie zlokalizowany na działce inwestora w Wieliczce na ul. Jedynaka, oprócz biurowca na działce powstanie również hala magazynowo-produkcyjna.

O szczegółach tego projektu z perspektywy architektów opowiedzą podczas Holzbau Forum Polska jego autorzy Magda Rachuta i Sebastian Wojciechowski.

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor