Biodomek – alternatywa dla domu jednorodzinnego

  • -

Biodomek – alternatywa dla domu jednorodzinnego

Architekci z pracowni eKodama Architektura Magdalena Górska tworząc pewnego rodzaju „dom na kółkach”, chcieli podkreślić, jak ważna jest obecnie potrzeba przemieszczania się. Ten budynek daje taką możliwość. Poza tym Biodomek ma konstrukcję modułową – co pozwala na łatwy montaż i demontaż, ale także możliwość rozbudowy powierzchni bryły wraz ze zmieniającymi się potrzebami mieszkańców. Budynek ma konstrukcję szkieletową (drewno klejone KVH, wypełnione materiałem izolacyjnym). Na zewnątrz wykończono go deskowaniem modrzewiowym.

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor