Dom (nie) Typowy dla każdego w technologii drewnianej

  • -

Dom (nie) Typowy dla każdego w technologii drewnianej

Bryła została zainspirowana drewnianym budownictwem skandynawskim. Budynek zaprojektowany przez arch. Roberta Koniecznego na planie koła, w formie ściętego, ociosanego pnia, został zrealizowany w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego wypełnionego izolacją z wełny skalnej, a także obłożonego elewacją z drewna cedru kanadyjskiego. Stanął w Pszczynie (woj. śląskie). Dom może być obracany w zależności od tego, jaki jest zamysł oświetlenia wnętrza, a także jakie usytuowanie bryły jest najbardziej energooszczędne w danej porze roku.

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor