Drewno najzdrowsze dla malucha

  • -

Drewno najzdrowsze dla malucha

Category : Aktualności

Ten ciekawy w swojej formie budynek Czytogruszka (klubokawiarnia i sala warsztatowa dla dzieci) powstał w Poznaniu-Szczepankowie w 2013 roku. Realizacja projektu arch. Agnieszki Figielek trwała trzy miesiące – o wiele krócej niż sam proces projektowania. Cel jaki przyświecał twórcom – to przede wszystkim stworzenie nowoczesnej bryły, która daje możliwości oszczędzania energii, a jednocześnie wspaniale wpisuje się w otaczający ją krajobraz. Budynek na planie sześciokąta został zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego z wykorzystaniem belki dwuteowej jako podstawowego elementu konstrukcyjnego. Jako materiał do wypełnienia posłużyła wełna drzewna – materiał izolacyjny. Budynek został wykonany w standardzie pasywnym i posiada certyfikat Passive House Institute w Darmstadt.

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor