MODULO House – dom „dla siebie”

  • -

MODULO House – dom „dla siebie”

Temat domu modułowego w odniesieniu do budownictwa drewnianego pojawia się coraz częściej, ponieważ to rozwiązanie energooszczędne a jednocześnie dosyć tanie, poza tym pozwala na ewolucję (rozbudowę) budynku w przyszłości. Architekt Jacek Krupa zaprojektował dom „dla siebie” na działce o powierzchni min. 35m 2. Wymiary domu to 7,1 m x 4,9 m (co daje 35 m2 zabudowy), wysokość to 7,5 m.  Konstrukcja MODULO House oparta jest na technologii szkieletowej i wykonana z drewna. Składa się ze ścian konstrukcyjnych o grubości 20 cm, które zostały wzmocnione płytą OSB. Ściany ocieplone są wełną mineralną i pokryte folią ochronną. Elewacja wykończona jest z jednej strony blachą, z drugiej drewnem.

Polubisz? Polecisz?
0

 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor