Miejscem dorocznego spotkania członków międzynarodowej organizacji Forum Holzbau w tym roku będzie Gdańsk. W marcu jej członkowie przyjadą do Polski, gdzie planują m.in. zwiedzić nowy zakład w Czarnej Wodzie, którego właściciel – firma STEICO – jest partnerem PREMIUM wszystkich konferencji organizowanych przez Forum Holzbau.

Od 25 lat Forum Holzbau, międzynarodowa organizacja skupiająca naukowców i praktyków, organizuje w Europie, w tym także w Polsce, międzynarodowe konferencje związane z budownictwem drewnianym. Łączą one fachowe sesje wykładowe z wystawą praktycznych rozwiązań dla konstrukcji drewnianych. Rokrocznie odwiedza je łącznie ponad 5 tys. uczestników.
Organizatorzy konferencji – członkowie prestiżowej organizacji forum-holzbau – spotykają się raz do roku, by podsumować działania i wytyczyć cele na kolejne lata.
W tym roku na miejsce obrad wybrano Gdańsk. Profesorowie z renomowanych uczelni z Europy i z Kanady przyjadą do Gdańska tuż po zakończeniu pierwszej edycji Forum Holzbau Deutschland, które odbędzie się w Berlinie w dniach 10-11 marca 2020. Oprócz pobytu w Gdańsku, będą mieli okazję zwiedzić zakład firmy STEICO w Czarnej Wodzie, gdzie funkcjonują już dwie fabryki innowacyjnego tworzywa konstrukcyjnego LVL.
Polska edycja Forum Holzbau – konferencji dla profesjonalistów branży odbędzie się 7-8 maja w Hotelu Windsor w Jachrance. Partnerem Premium forum jest STEICO.

Polubisz? Polecisz?
0