Miejsce konferencji

Holzbau Forum Polska 2019 odbędzie się w Warszawie, w hotelu Sangate (www.sangate-hotel.pl), znajdującym się przy Okęciu (ul. Komitetu Obrony Robotników 32).

Przestrzeń konferencji została podzielona na sale wykładowe, gdzie odbędą się sesje dla profesjonalistów branży konstrukcji drewnianych (zobacz agendę) oraz osobną przestrzeń wystawiennicza, gdzie prezentowane są stoiska z komponentami do produkcji domów, narzędzia i techniki łączenia, izolacji oraz technologie projektowania, obróbki i prefabrykacji.  W przestrzeni wystawienniczej o powierzchni około 800 m2 odbywają się również przerwy kawowe oraz serwowany jest lunch.
Także uroczysta kolacja pierwszego dnia odbywa się sali kryształowej Hotelu Sangate.
Prelegenci oraz sponsorzy korzystają z noclegów w Hotelu Sangate. Przygotowana jest tam również pula pokoi w specjalnej cenie dla uczestników Holzbau Forum Polska (w cenie biletu nie jest zawarty nocleg). Oferta promocyjna na noclegi dla uczestników Holzbau Forum Polska w Hotelu Sangate jest ograniczona czasowo do 30 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania puli 30 pokoi.

NOLCEGI

Sangate Hotel

Na hasło Holzbau Forum Polska można zarezerwować pokój w hotelu Sangate w cenie 240 zł

Dział Rezerwacji:
 tel. +48 22 576 45 50, 576 46 00
+48 576 45 00
 rezerwacje@sangate-hotel.pl

W bliskiej odległości hotelu kongresowego znajdują się również hotele:

Hotel Lord – Warsaw Airport 4-gwiazdkowy (nocleg około 350 zł)

Hampton by Hilton Warsaw Airport 3-gwiazdkowy  (nocleg około 390 zł)

Hotel Gordon 2-gwiazdkowy (nocleg około 230 zł)

polecamy również noclegi wyszukiwane przez portale

www.trivago.pl

www.airbnb.pl

www.booking.com

 


 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor