o Forum-Holzbau

forum-holzbau, jako międzynarodowa organizacja skupiająca naukowców i praktyków organizuje corocznie w Europie szeroko znane międzynarodowe konferencje związane z budownictwem drewnianym, którym zawsze towarzyszą przestrzenie wystawiennicze, odwiedzane przez więcej niż 4 tys. uczestników.

forum-holzbau stworzone zostało przez profesorów akademickich, aktywnie działających w dziedzinie inżynierii konstrukcji drewnianych:
Uwe Germerott z berneńskiego Uniwersytetu Nauk Stosowanych (Biel w Szwajcarii)
Heinrich Köster z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Rosenheim (Niemcy)
Helmut Prion z Uniwersytetu British Columbia (Kanada)
Wolfgang Winter z Politechniki Wiedeńskiej (Austria)
Hermann Kaufmann z Politechniki Monachijskiej (Niemcy)
Dr. Matti Kairi ze Szkoły Wyższej Nauki Ścisłej i Technologii w Aalto (Finlandia)

Okręt flagowy konferencji „forum-holzbau” – Międzynarodowe Forum Budownictwa Drewnianego w Garmisch/Partenkirchen w Niemczech – określany jest jako najważniejsza konferencja dotycząca konstrukcji drewnianych w Europie, przyciągająca corocznie ponad 1500 uczestników z całego świata.

Innymi, międzynarodowymi kongresami również budzącymi uznanie są: „Forum Bois Construction” organizowane we Francji, „Int. Forum dell’Edilizia w Legnie” we Włoszech oraz „Forum Holz Bau Nordic”, które znane jest również pod nazwą „Skandynawskie spotkania dla budownictwa drewnianego”. Dopełnieniem szerokiego wachlarza wydarzeń „forum-holzbau” są specjalistyczne kongresy takie, jak „prewencja ogniowa oraz akustyczna” czy też „budownictwo energooszczędne”.

W 2017 roku odbyła się pierwsza konferencja Holzbau Forum Polska w Warszawie, zorganizowana przez krajowego partnera Holzbau Forum, Forestor Communication (www.forestor.pl). W 2019 roku odbędzie się jej trzecia, wciąż rosnąca w siłę edycja.

Zyski z „forum-holzbau” są przeznaczone jako wsparcie dla studentów w realizacji ich projektów badawczo-rozwojowych, które umożliwia powstanie nowych wydarzeń dotyczących budownictwa drewnianego.

 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ:

AGENDA FORUM

PRZESTRZEŃ WYSTAWIENNICZA

MIEJSCE KONFERENCJI W WARSZAWIE

REZERWACJA BILETÓW

 


 

Witaj drogi Kliencie!

Dnia 25 Maja 2018 weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – w skrócie RODO!
W Forestor, chcemy zapewnić Ci jak najlepsze usługi, aby mieć pewność, że będziesz chciał(a) korzystać z nich dziś, jutro i w przyszłości. Naszym celem jest także otwartość i przejrzystość. Chcemy jasno poinformować użytkowników o danych osobowych, które zbieramy w celu świadczenia usług, o tym, jak są one wykorzystywane i komu je udostępniamy.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą “Polityką Prywatności” ,a w razie niejasności zapraszamy Cie do kontaktu!

Pozdrawiamy!
Zespół Forestor