Mamy kolejny prefabrykowany dom gotowy polskiego producenta

Na początku było drewno, obrabiane w rodzinnej stolarni. Następnie powstał tartak, a następny w kolejności był zakład produkujący wiązary. Zwieńczeniem 125 lat doświadczenia Grupy Burkietowicz w pracy z drewnem i kolejnym krokiem na ścieżce rozwoju jest wprowadzenie na rynek autorskiego projektu gotowego domu prefabrykowanego w technologii szkieletowej Y-Home.

Dom wpisuje się w założenia budownictwa przyszłości. Efektywna technologia prefabrykacji ścian szkieletowych minimalizuje ilość odpadów i zapewnia szybki montaż na placu budowy. Jest zrównoważony i energooszczędny, aby zminimalizować koszty eksploatacyjne.

Zaletą Y-Home jest elastyczność. Dom jest funkcjonalny, a dzięki przemyślanej koncepcji przestrzeni, można łatwo dostosować jego układ do zmieniających się potrzeb mieszkańców.

Centralnym punktem Y-Home jest przestronny salon połączony z otwartą kuchnią. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza, ale także łączą je z otaczającą dom przyrodą. Uniwersalny design sprawia, że doskonale wpisuje się w różnorodne krajobrazy – od miejskiego zgiełku po spokojną okolicę wiejską.

Polubisz? Polecisz?