Moduły Andrewex i Keno Home będzie można oglądać w otwartej strefie w trakcie Forum Holzbau Polska

Im dłużej trwa budowa domu, tym bardziej rosną koszty, często pomnożone o wydatki, których inwestor nie przewidział na początku. Dlatego moduły wykończone pod klucz już w fabryce, które na placu budowy pozostaje tylko połączyć, to szybsza ścieżka do własnego domu. Za wyborem technologii modułowej przemawia nie tylko skrócony czas budowy, ale gwarancja jakości i standardu energooszczędności, co w perspektywie nadchodzacych zmian w prawie budowlanym, nabiera coraz większego znaczenia. Wykonane w fabryce i kompleksowo wykończone moduły mogą stanowić samodzielną jednostkę mieszkalną, albo być łączone w taki sposób, aby powstał z nich większy budynek.

Jeżeli ktokolwiek jeszcze ma obawy, że moduły przypominają tymczasowe kontenery, w których aranżowane jest zaplecze socjalne na placach budowy, będzie mógł osobiście przekonać się, że nowoczesne “pudełka” nie tylko wizualnie nie różnią się od budynków wykonywanych metodą tradycyjną, ale zapewniają wysoki standard. Przez dwa dni Forum Holzbau Polska w strefie przed hotelem Windsor w Jachrance, otwartej dla wszystkich odwiedzających, będą dostępne dwa moduły polskich producentów.

Pierwszym, który będzie można oglądać będzie pojedynczy moduł firmy Andrewex, produkowany w Cierpicach.

Drugi – to dom wakacyjny Bris firmy Keno Home z Katowic.

Moduły, wykonane na nowoczesnym, zautomatyzowanym parku maszynowym z masywnego drewna klejonego warstwowo (Andrewex) lub krzyżowo (Keno Home) są wysokiej jakości i zapewniają całoroczny komfort. Technologia gwarantuje wysoką wytrzymałość, a wnętrza mają dobrze zagospodarowaną przestrzeń.

Polubisz? Polecisz?