Branża podsumowała Forum Holzbau Polska 2024

Jeżeli miarą satysfakcji uczestników są ich opinie, 8 edycja Forum Holzbau Polska była udana. Kierowane do organizatorów bądź publikowane w mediach społecznościowych pokazują, że zarówno poziom merytoryczny prelekcji, jak i formuła łącząca sesje wykładowe z przestrzenią B2B trafiły w punkt w oczekiwania branży. Każdy, kto przyjechał do Jachranki po wiedzę lub chciał nawiązać relacje biznesowe, miał ku temu sposobność.

Radosław Gliński, Nestro: Nasi przedstawiciele byli pod wrażeniem świetnych prelekcji ale i ciekawych spotkań oraz rozmów na stoisku. To naprawdę świetne wydarzenie i dobry kierunek, aby profesjonaliści spotykali się z profesjonalistami na wymianę doświadczeń i uczenia się od siebie.

Andrzej Ossowski: Holzbau Forum Polska było niesamowitym przeżyciem, które pozostanie ze mną jeszcze przez długi czas! Wasz entuzjazm był naprawdę wspaniały. 

Theodor Kaczmarczyk, MOD21: Dziękuję za zaproszenie do wystąpienia na Forum Holzbau Polska 2024!  To była świetna okazja, aby podzielić się naszymi doświadczeniami które zdobyliśmy w MOD21 i porozmawiać o tym, jak z powodzeniem stać się międzynarodową firmą budowlaną. Bardzo podobały mi się dyskusje i wymiana poglądów.

Joanna Miężał-Basińska, Homag Polska: Dziękujemy za perfekcyjną organizację i merytoryczne prelekcje! Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z profesjonalistami z branży i zaprezentować nasze unikalne portfolio produktów i usług.

Tomasz Balcerowski, Ekoinbud: Tegoroczne spotkanie wyróżniało się ciekawymi wystąpieniami i żywiołowymi debatami, które podkreślały dynamikę naszej branży. Wiele wartościowych rozmów miało miejsce również w strefie wystawców, co dodatkowo wzbogaciło nasze doświadczenie na tegorocznej konferencji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za możliwość nauki od najlepszych praktyków w branży.

Bartłomiej Krupa, Andrewex: Nasz dom modułowy był hitem konferencji – dziękujemy za słowa uznania.

Andrzej Koton, Peikko: Nasze rozwiązania cieszyły się dużym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiają wykorzystanie zalet drewna, stali i betonu. Dzięki temu można uzyskać większą odporność ogniową oraz większe rozpiętości. Serdecznie podziękowania dla organizatorów i do zobaczenia za rok!

Wojciech Pilacki, Woodpoint: Zawsze po Forum Holzbau Polska czuję niedosyt i chęć zostania tam dłużej, przyjechania raz jeszcze. Dzięki organizatorom i ich zaangażowaniu te dwa dni wypełnione są zawsze prezentacjami na najwyższym poziomie, spotkaniami w przestrzeni, którą dla nas tworzą.

Łukasz Otlewski, Kronospan: To jest najlepsze wydarzenie budownictwa drewnianego w Polsce. Żałuję, że dołączyliśmy dopiero w 7 edycji, ale teraz chcemy tu być co roku.

Julia Ziółkowska, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania: Niezmiernie cieszę się, że mogłam wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu. Była to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczenia oraz nawiązania wartościowych znajomości.

Jakub Przepiórka, Glulam: Super widzieć jak rozwija się ta konferencja oraz jak równie szybko rozwija się rynek nowoczesnych konstrukcji drewnianych w Polsce. Gratulacje dla organizatorów! Już nie możemy doczekać się kolejnych edycji! 🙂

Magda Szabert, Eurban Ltd: Była to dla nas fantastyczna okazja do podzielenia się naszym doświadczeniem z polskimi profesjonalistami budowlanymi oraz do dowiedzenia się więcej o ekscytującym polskim rynku budownictwa drewnianego.

Jarosław Rystaw, Arkance: Świetne wydarzenie, ciekawi ludzie i interesujące rozmowy.  Cieszę się, że jako Arkance Systems Poland Sp. z o.o. moglibyśmy po raz kolejny uczestniczyć w Forum Holzbau Polska.

Konrad Skrodzki, X-Plan: W Forum Holzbau wziąłem udział pierwszy raz. Świetna okazja do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń z tej tematyki. Dodatkowo możliwość spotkania kilku znajomych twarzy.

Izabela Fornalczyk, B&O Gruppe: Konferencja Forum Holzbau Polska stała się ważną platformą skupiającą czołowe umysły z dziedziny nauki i przemysłu. Tutaj omawiane są innowacyjne podejścia i zrównoważone technologie w budownictwie drewnianym, aby kształtować branżę w sposób zorientowany na przyszłość.

Darius Totilas, Raitwood: Holzbau Forum Polska 2024 promuje międzynarodową myśl w dziedzinie budownictwa drewnianego, pokazując aktywność naukowców, pomysły architektów i odwagę inwestorów budowlanych, którzy nie mają uprzedzeń do drewna.

Ellika Cachat, Modulize: Jeśli dotąd  nie brałeś udziału w Forum Holzbau Polska, gorąco polecam udział w przyszłości. Stanowi ono doskonałą okazję dla środowiska akademickiego i przemysłu do dzielenia się doświadczeniami. Dostępność tłumaczenia dwujęzycznego na żywo (z polskiego na angielski i odwrotnie), która była na wysokim poziomie imponująca, usuwa wszelkie bariery językowe utrudniające uczestnictwo.

Polubisz? Polecisz?