NOVATOP: profil akustyczny Sonata

W nowym paneli akustycznym Sonata od Novatop lamele są cięte pod kątem 20°, dzięki temu nie widać absorberów, pasków, śrub kotwicznych czy połączeń wzdłużnych między listwami.
Panele Sonata, podobnie jak inne z serii ACOUSTIC, wyprodukowane są z trójwarstwowych masywnych, perforowanych płyt drewnianych (SWP) o różnych profilach. Udział perforowanej powierzchni oraz kształt perforacji jest różny w poszczególnych płytach. Panele zawierają absorber, który dobierany jest w zależności od wymagań akustycznych projektu.
Panele Acoustic standardowo dostarczane są bez wykończenia powierzchni. Powierzchnia panelu jest finalnie szlifowana dopiero po wykonaniu danego profilu. Dodatkowo producent oferuje wykończenie powierzchni lakierami firmy Adler, tworzące powłokę ochronną przed promieniowaniem UV.
Panele mogą być również wykończone fornirem dębowym.
Panele NOVATOP ACOUSTIC służą do poprawy właściwości akustycznych pomieszczeń. Mają względnie małą masę i można je łatwo montować w specjalnym ruszcie z łat albo, jako sufit podwieszony, łatwy do obróbki narzędziami do drewna. W trakcie montażu następuje niwelowanie powierzchni, co umożliwia jej podwieszenie na z grubsza wykończonej konstrukcji. Panele można montować na ścianach w położeniu poziomym i pionowym, do stropów w pomieszczeniach wzdłuż oraz poprzecznie. Łatwy dostęp do wnęki nad płytą umożliwia prowadzenie instalacji technicznych.
Chcesz dowiedzieć się więcej o panelach akustycznych NOVATOP? https://novatop-system.cz/produkt/novatop-acoustic/
Polubisz? Polecisz?